Асоціація «Дім Авторів Музики в Україні» закликає всіх Користувачів авторського права на музичні твори до плідної співпраці!

Асоціація «Дім Авторів Музики в Україні» нагадує, що діючи на підставі Свідоцтва про облік організації колективного управління №7/20045 від «26» січня 2005 року, Статуту ДАМвУ та чинного законодавства України, має всі необхідні повноваження щодо здійснення колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права.

24.01.2013 р. ДАМвУ отримав лист за підписом Голови Служби інтелектуальної власності Ковіня М.В., про відсутність будь-яких обмежень щодо діяльності Асоціації ДАМвУ.

З огляду на вищевикладене, ДАМвУ зазначає, що як організація колективного управління має право укладати ліцензійні договори з особами, які використовують об’єкти авторського права, а також право збирати, розподіляти і виплачувати зібрану винагороду суб’єктам авторського права.

Детальну інформацію з питань співпраці Ви можете отримати:

за телефоном 044-253-0168 або

e-mail адресою: public@damvu.org.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>